RELAKS W SKINSET CLINIC

in Bez kategorii

Zrelaksuj się z nami!

Oddaj się w nasze ręce i odpocznij od codzienności

Poznaj propozycje zabiegów, dzięki którym rozluźnisz swoje ciało i myśli.

Vagheggi LIME
Skinset Lift
Kobido

Nie wiesz jaki zabieg wybrać? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy w wyborze.

OPIS ZABIEGU

VAGHEGGI LIME

Dzięki zabiegowi uzyskasz naturalny efekt liftingu, rozświetlenia i nawilżenia skóry! Zabiegowi towarzyszy piękny zapach świeżych cytryn, pomarańczy… używamy wszechstronnych produktów, idealnych zarówno do skóry młodej, jak i dojrzałej, niezależnie od pory roku. To doskonałe rozwiązanie chroniące skórę przed przesuszeniem, do stosowania przed długotrwałą ekspozycją na promieniowanie słoneczne, jak i w jej trakcie.

Więcej o zabiegu przeczytasz tu:
> LIME VAGHEGGI 

Czas trwania zabiegu: 60-90 minut
Cena: od 399 zł do 599 zł 

> CENNIK 

SKINSET LIFT 

Autorski zabieg odmładzający Skinset Lift – idealny przed ważnym wydarzeniem! Wykorzystując innowacyjne metody oczyszczania, liftingu i dotleniania skóry, ten zabieg zapewnia kompleksową pielęgnację. Dzięki precyzyjnemu połączeniu różnych technik masażu oraz etapów pielęgnacyjno-liftingujących zabieg wprowadzi Cię w błogi stan wyciszenia i ukojenia.

Więcej o zabiegu przeczytasz tu:
> SKINSET LIFT 

Czas trwania zabiegu: 90 minut
Cena: 599 zł 

> CENNIK 

KOBIDO

Popularna metoda na całym świecie, zwana również facemodelingiem bez skalpela. Swoją popularność zawdzięcza efektom takim jak rozluźnienie i odprężenie tkanek twarzy, dotlenienie skóry oraz pobudzenie jej do regeneracji poprzez produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg dedykowany jest dla każdego, zwłaszcza dla osób, które preferują naturalne metody, dla kobiet w ciąży oraz w trakcie połogu, dla osób, które potrzebują relaksu.

Więcej o zabiegu przeczytasz tu:
> KOBIDO 

Czas trwania zabiegu: 60-90 minut
Cena: 250 zł 

> CENNIK 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *