KAROLINA
WESOŁOWSKA

KOSMETOLOG - WŁAŚCICIEL SKINSET CLINIC

Od ponad 7 lat nieustannie poświęcam się kosmetologii z pełnym zaangażowaniem i pasją. Jest to dziedzina, która niezmiennie inspiruje mnie do działania i pomagania w osiągnięciu wymarzonych efektów.  

Posiadam doświadczenie w terapiach profilaktyki przeciwstarzeniowej, zaawansowanej laseroterapii oraz w zabiegach w oparciu o technologie Hi-Tech. Wierzę, że tylko poprzez nieprzerwane podnoszenie swoich kwalifikacji może utrzymać najwyższy poziom satysfakcji Pacjentów z osiągniętych efektów terapeutycznych. 

Moim celem było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym każdy będzie się czuł komfortowo i bezpiecznie. Selektywnie dobieram sprawdzone technologie, tworzę autorskie terapie łączone, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Pacjentów.

 

 

KATARZYNA 
CIEPŁOWSKA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka wydziału Wojskowo-Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyła specjalizację z okulistyki w Szpitalu Klinicznym Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Dyplomowany lekarz Medycyny Estetycznej – absolwentka studiów podyplomowych w tej dziedzinie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji polskich i międzynarodowych w zakresie okulistyki, okuloplastyki oraz medycyny estetycznej, współtworząca publikacje z dziedziny okulistyki i dermatologii. Prezentowała prace naukowe na konferencjach dermatologii i okulistyki.

Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Z pasji do swojego zawodu nieustannie doszkalająca się w zakresie najnowszych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej i chorób oczu. Podstawą jej pracy jest zdrowie, bezpieczeństwo i satysfakcja Pacjenta. Posiada wyczucie piękna i estetyki. Prywatnie pasjonatka rozwoju osobistego, natury i podróżowania do miejsc z interesującą architekturą.