Oczyszczanie wodorowe – Izabelin

in Kosmetologia HI-TECH, Oferta

Oczyszczanie wodorowe stało się hitem pielęgnacyjnym! Przynosi natychmiastowy efekt nawilżenia, rozświetlenia i rewitalizacji skóry. 

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie ilości wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Hydra Prime dokładnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco i odświeżająco.

Działanie oczyszczanie wodorowego opiera się głównie na wnikaniu wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstania wody i tlenu. Co ciekawe, nie ma drugiej takiej cząsteczki, która mogłaby równie skutecznie zniwelować działanie wolnych rodników na powierzchni skóry! 

Umów się na zabieg i poznaj naszą autorską procedurę! Poza świetnym efektem, gwarantujemy błogi relaks i odpoczynek! 

Wskazaniem do zabiegu jest zanieczyszczona skóra, zaskórniki, przesuszenie. Zabieg się świetnie sprawdza u osób, które chcą zrewitalizować swoją skórę i nadać jej zdrowego blasku! Efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu.

Dla osiągnięcia jak najlepszych i długo falowych efektów, rekomendujemy wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępie 14 dni. 

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest oczyszczona, gładka i silnie nawilżona. Uzyskujemy efekt rozświetlonej i odżywionej skóry bez zaskórników!

  • Zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze
  • Opryszczka
  • Trądzik w fazie aktywnej
  • Aktywne choroby skóry
  • Choroby nowotworowe, autoimmunologiczne
  • Nieuregulowana cukrzyca
  • Choroby krzepliwości krwi
  • Wirusowe zapalenie wątroby

Oczyszczanie wodorowe - Izabelin - cena

Jeśli zainteresowało Cię wodorowe oczyszczanie twarzy w Izabelinie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zapisów w SKINSET CLINIC!