STOP CELLULITE 2 w 1

in Bez kategorii

Autorska STOP CELLULITE to terapia skierowana do osób, które chciałyby zmniejszyć cellulit nawet w najbardziej zaawansowanym stadium. Terapia opiera się na synergii działania dwóch niezwykle skutecznych zabiegów redukujących cellulit.

Synergiczne działanie dwóch procedur zabiegowych pozwoli na rozbicie zwłóknień, drenaż zastojów limfatycznych i zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych.

W skład terapii wchodzi 25 zabiegów:
10x Storz Medical
15x Icoone 40′ 2 focusy

Suplement Diety Hush & Hush w PREZENCIE!
+ strój Icoone w PREZENCIE!

ICOONE polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi mikrootwory tworzące Mikrostymulację Roboderm. Działa bardzo precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej. Dzięki temu skóra otrzymuje aż 21.600 bodźców mikrostymulacyjnych na minutę pracy! Zabieg rozpoczyna się 20 minutowym drenażem CAŁEGO ciała, następnie przystępujemy do tzw.: „focusów”, czyli skupiamy się na wybranej partii ciała. Drenaż ma bardzo istotą funkcję w zabiegach antycellulitowych, ponieważ przede wszystkim redukuje nadmiar wody, dzięki czemu następne etapy zabiegu skupiają się bezpośrednio na cellulicie.

ICOONE to niezwykle skuteczny i bardzo ceniony przez nasze Klientki zabieg.

Drugą technologią wchodzącą w skład terapii STOP CELLULITE  jest STORZ MEDICALabsolutny pogromca cellulitu! Terapia falą akustyczną Storz Medical polega na wprowadzeniu energii w formie drgań o wysokiej częstotliwości bezpośrednio w głąb tkanki. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych. Zabieg również redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia cellulitu. Radialna fala akustyczna jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.

-CENNIK-

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *