KWAS HIALURONOWY
Kwas hialuronowy to jedna z najpopularniejszych substancji wykorzystywanych
w medycynie estetycznej!
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze i odpowiada za jej prawidłowe nawilżenie. Kwas hialuronowy stanowi też barierę chroniącą przed infekcjami bakteryjnymi, a także łączy ze sobą włókna kolagenowe i elastynę oraz wykazuje silne właściwości wiążące wodę.
Niestety wraz z wiekiem jego ilość w skórze stopniowo się zmniejsza, co skutkuje pojawieniem się zmarszczek oraz utratą jej objętości.
Zanim jednak wykorzystamy kwas hialuronowy, spotkaj się na konsultacji z naszym lekarzem, który zajmie się kompleksowym rozpoznaniem Twojego problemu i ustali indywidualny plan terapii.


Naturalność i Bezpieczeństwo
Wypełniacze to stosowane w medycynie estetycznej substancje, najczęściej na bazie kwasu hialuronowego, które podaje się w formie iniekcji w partie twarzy i ciała, w których zauważamy brak objętości. Dzięki temu można wymodelować poszczególne części twarzy, przywrócić im młodzieńczą objętość i zredukować asymetrię. Stawiamy na naturalne efekty, bez przerysowania!
Zabiegi z kwasem hialuronowym są bardzo bezpieczne. Istnieje niewiele przeciwwskazań do ich wykonywania, należą do nich głównie: ciąża i laktacja, uczulenie na składnik preparatu, niewyrównana cukrzyca, choroba nowotworowa, aktywna opryszczka, lub stan zapalny, skłonność do powstawania bliznowców czy problemy z krzepliwością krwi.
Zawsze przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Pacjentem. Jesteś w dobrych rękach!
WSKAZANIA
- wypełnianie zmarszczek i bruzd (linii marionetki, doliny łez, bruzd nosowo-wargowych)
- wymodelowanie ust, policzków, żuchwy
- poprawaowalu twarzy,
- korekta asymetrii twarzy,
- odmłodzenie i nawilżania skóry,
- kompleksowa regeneracja skóry.
PRZECIWWSKAZANIA
- ciąża, okres karmienia piersią,
- choroby autoimmunologiczne i nowotworowe,
- skłonność do tworzenia się bliznowców,
- nadwrażliwość/alergię na składniki preparatu,
- zaburzenia krzepnięcia krwi,
- przyjmowanie niektórych leków, zwłaszcza wpływających na krzepliwość krwi,
- infekcje bakteryjne i wirusowe (np. opryszczkę).