Klinika Skinset Clinic powstała z pasji połączonej z zamiłowanej do piękna i dobrego samopoczucia. Gwarantujemy profesjonalną opiekę oraz najwyższej jakości technologie. Naszą misją jest w pełni indywidualne podejście do każdego Gościa Kliniki. W komfortowych warunkach, zadbamy o Twoją twarz i ciało. Współpraca lekarza i kosmetologa pozwala na osiągnięcie kompleksowych efektów!

Z uwagą i precyzją przyjrzymy się Twoim potrzebom, oferując szereg skutecznych rozwiązań stworzonych specjalnie dla Ciebie. Wykorzystujemy najlepsze osiągnięcia w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Wnętrza Skinset Clinic to ponad 350 m2 nowoczesnej przestrzeni, w której dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług. Klinika znajduje się w samym sercu Puszczy Kampinoskiej, dzięki czemu poczujesz relaks od samego wejścia. Twoje bezpieczeństwo, komfort i prywatność, jest dla nas niezmiennym priorytetem. Korzystamy z najwyższej klasy, certyfikowanych urządzeń medycznych, których skuteczność jest potwierdzona badaniami klinicznymi. 

Do zabiegów wykorzystujemy skuteczne i oryginalne preparaty oraz kosmetyki. Podaruj sobie odpoczynek od zgiełku miasta i zrelaksuj się w Skinset Clinic. Nasi Pacjenci opuszczają nas z uśmiechem i piękną skórą.