MODELOWANIE SYLWETKI

in Bez kategorii

Bezinwazyjna alternatywa dla chirurgii plastycznej!

 
Profesjonalne, nieinwazyjne i bezpieczne zabiegi zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Posiadany w ofercie najnowsze i najskuteczniejsze urządzenia do wyszczuplania i ujędrniania ciała. Od usuwania cellulitu, po przez zagęszczanie skóry, redukowanie rozstępów, aż po usuwanie komórek tłuszczowych.

 

W ramach kosnultacji z zakresu modelowania sylwetki zaproponujemy jak najlepsze rozwiązanie Twojego problemu. Wykonamy pomiary określonych partii ciała, przekażemy wskazówki dotyczące zdrowego styku życia, aby uzyskać świetne efekty zabiegowe.

  • szczegółowo omówimy sobie, co wpłynęło na stan Twojej skóry, 
  • wykonamy badanie palpacyjne skóry,
  • przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania w kierunku poprawy wyglądu skóry: kosmetyki oraz zabiegi, z których korzystałaś/eś, 
  • określimy potrzeby i cele terapii, oczekiwane i możliwe do uzyskania efekty oraz zabiegi najlepsze do osiągnięcia pożądanych rezultatów,
  • otrzymasz indywidualny plan zabiegów.
Zainteresowało Cię modelowanie sylwetki?
Klinika SKINSET w Izabelinie oferuje atrakcyjne ceny tego zabiegu – sprawdź naszą ofertę i zapisz się za zabieg!

WYBIERZ ZABIEG

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
+48 537 167 339

Nasza klinika mieści się w sercu Puszczy Kampinoskiej, w Izabelinie, pod Warszawą. Zapis na wizytę może odbyć się poprzez kontakt telefoniczny z naszą recepcją, drogą mailową – recepcja@skinset.pl, poprzez nasze social media (Instagram, Facebook) lub poprzez aplikację Booksy.

Zawsze staramy się dobrać dla Państwa dogodny termin wizyty. Z im większym wyprzedzeniem ją umawiamy, tym większą mamy elastyczność w doborze terminu.

Zapraszamy!
Zespół SKINSET CLINIC IZABELIN

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *