STOP CELLULITE 3 w 1

in Autorskie Terapie Łączone

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej!

Autorska TERAPIA ANTYCELLULITOWA to terapia skierowana do osób, które chciałyby zmniejszyć cellulit każdego typu. Synergiczne działanie trzech procedur zabiegowych pozwoli na rozbicie zwłóknień, przedrenowanie skóry z zastojów limfatycznych i poprawi mikrokrążenie.

W skład terapii wchodzi 25 zabiegów!

10x modelowanie sylwetki Icoone
10x karboksyterapia Julie
5x   mezoterapia igłowa Cellucare

+ Suplement diety w 
PREZENCIE!
+ kostium Icoone w PREZENCIE!

 

W skład terapii wchodzi przełomowa technologia ICOONE – polega na precyzyjnym i dogłębnym oddziaływaniu na cellulit oraz tkankę tłuszczową. Zabieg rozpoczyna się 20 minutowym drenażem całego ciała. Następnie skupiamy się na wybranych partiach, aby pozbyć się zwłóknień, skórki pomarańczowej oraz nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Kolejną technologią, nazywaną pogromcą cellulitu jest KARBOKSYTERAPIA, która polega na podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie i dotlenienie skóry. Karboksyterapia ma również działanie drenujące więc będzie idealnym uzupełnieniem zabiegu ICOONE.

CelluCare to wyjątkowo zbilansowany koktajl do mezoterapii igłowej przeznaczony do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu, w którego skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy. Są to trzy kluczowe składniki redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę.

Obszary ciała do wyboru: 
pośladki, uda tył, uda przód, uda bryczesy, wewnętrzna strona ud, brzuch, boczki, ramiona