TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST

in Oferta

Terapeutyczny zabieg dyniowy przeznaczony jest dla skór trądzikowych, mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Oparty o naturalny miąższ z dyni, kwasy keratolityczne i probiotyki, gwarantuje działanie antybakteryjne, sebostateczne, antyoksydacyjne oraz normalizujące pracę gruczołów łojowych.  

Miąższ z dyni zawiera dużą ilość beta-karotenu, który bardzo łatwo penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu do kwasu retinowego – najbardziej aktywnej formy witaminy A, oraz palmitynianu retinylu czyli estrowej formy o działaniu antyoksydacyjnym. Witamina A działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie. Zabieg wzbogacony jest o nisko stężone kwasy keratolityczne jak: kwas migdałowysalicylowynordihydrogwajaretowy, które również wykazują właściwości antybakteryjne i sebostatyczne. 

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych. Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamidkomórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.

Jakie są wskazania do zabiegu?

– skóra mieszana, łojotokowa, zanieczyszczona
– krostki, grudki, zaskórniki
– błyszczenie się skóry
– rozszerzone pory
– tendencja do przebarwień pozapalnych

Jakie są efekty zabiegu?

 
– regulacja pracy gruczołów łojowych – zmniejszenie efektu „świecącej się” skóry
– zniewelowanie zmian ropnych, krostek i zaskórników
– obkurczenie ujścia gruczołów łojowych – zwężenie tzw. „rozszerzonych porów”
– zmniejszenie łojotoku i tworzenia się ognisk zapalnych
– silne rozjaśnienie skóry, zniwelowanie przebarwień pozapalnych i posłonecznych

Ile zabiegów należy wykonać?

Pełna seria zabiegowa składa się z 8 zabiegów wykonywanych co 14-21 dni. Dla najlepszych efektów terapię powinno się przeprowadzać dwa razy w roku, w dowolnej porze roku, również latem. 

Pojedynczy zabiegPakiet 4 zabiegów
Twarz350 zł1100 zł 1 400 zł
Szyja350 zł1100 zł 1 400 zł
Dekolt350 zł1100 zł 1 400 zł
Twarz + szyja400 zł1300 zł 1 600 zł
Twarz + szyja + dekolt450 zł1400 zł 1 800 zł
Dodatkowy peeling kawitacyjny100 zł
Dodatkowe oczyszczanie wodorowe100 zł