Trądzik różowaty

in Bez kategorii
Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą zapalną skóry. Rozpoczyna się zwykle w wieku 20-30 lat od rumienia w środkowej części twarzy, rozwija się w następnej dekadzie życia, a pełen rozwój osiąga w wie ku 40-50 lat. Charakteryzuje się okresami remisji i zaostrzeń – czynniki takie jak: stres, duży wysiłek fizyczny, gorące i pikantne posiłki i napoje, alkohol, promieniowanie UV nasilają objawy trądziku różowatego.
 
 
Oczyszczanie i demakijaż – bezzapachowe pianki myjące, emulsje o fizjologicznym pH.
Złuszczanie – w gabinecie peelingi
chemiczne, takie jak kwas mlekowy, migdałowy, laktobionowy czy azelainowy.
Nawilżenie – kremy z substancj
ami takimi jak alantoina, panthenol, wyciąg z kasztanowca, z miłorzębu japońskiego, nagietka, arniki, shea, bisabobol, witamina E, C, PP, K, a  także substancji regenerujących i nawilżających: kwas hialuronowy, mocznik, ceramidy, niacynamid.
 
Terapie trądziku różowatego dostosowujemy indywidualnie do aktualnych potrzeb skóry. Zabiegi łączą w sobie składniki aktywne przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej, a także peelingi chemiczne i zabiegi apraturowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
+48 537 167 339

 

Nasza klinika mieści się w sercu Puszczy Kampinoskiej,
w Izabelinie, pod Warszawą. Zapis na wizytę może odbyć się poprzez kontakt telefoniczny z naszą recepcją, drogą mailową – recepcja@skinset.pl, poprzez nasze social media (Instagram, Facebook) lub poprzez aplikację Booksy.

Zawsze staramy się dobrać dla Państwa dogodny termin wizyty. Z im większym wyprzedzeniem ją umawiamy, tym większą mamy elastyczność w doborze terminu.

 

Zapraszamy,
Zespół SKINSET CLINIC IZABELIN

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *