Redukcja cellulitu, obrzęków i wymodelowanie ciała – poznaj naszą TOPOWĄ terapie łączoną!

in Bez kategorii
Cellulit stopnie zaawansowania – występują trzy stadia rozwoju cellulitu:

I stopień: cellulit nie jest widoczny na pierwszy rzut oka, ujawnia się dopiero po ściśnięciu palcami fałdy skóry na udach lub brzuchu, jeśli pojawiają się niewielkie grudki to oznacza, że czas rozpocząć walkę z cellulitem.

II stopień: również jest zauważalny dopiero po ściśnięciu fałdy skóry lub w niektórych pozycjach np. siedzenie na krześle, struktura skóry przypomina skórkę pomarańczy, jest bardziej pofałdowana, a grudki są wyraźnie wyczuwalne.

III stopień: cellulit jest widoczny niezależnie od przyjętej pozycji, skóra jest pofałdowana, grudki są wyraźnie zauważalne.

 
Cellulit wodny a tłuszczowy – jakie są różnice?

Ze względu na podłoże, na jakim formuje się pomarańczowa skórka, możemy rozróżnić dwa jego rodzaje cellulitu:

Cellulit wodny (twardy) pojawia się najczęściej u młodych kobiet, aktywnych fizycznie. Powstaje w wyniku nieprawidłowego krążenia limfy. Tkanka jest zbita i mocno przylega do mięśni. Ten rodzaj cellulitu może być bolesny przy dotyku.

Cellulit tłuszczowy (miękki) związany z nadmiernie nagromadzoną tkanką tłuszczową. Jest luźny, a jego przyleganie do mięśni jest niestabilne. Na skórze widoczne i wyczuwalne ą zagłębienia i grudki.

Cellulit możemy śmiało określić mianem choroby cywilizacyjnej – dotyczy ponad 90% kobiet na całym świecie. Cellulit dotyka płeć żeńską niezależnie od wieku, stylu życia czy masy ciała.

Niezdrowa dieta, brak aktywności fizycznej sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej i rozwojowi cellulitu, dlatego bardzo ważne jest stosowanie się do zaleceń pozabiegowych kosmetologa, aby osiągnąć jak najlepsze efekty terapii.


Autorska TERAPIA ANTYCELLULITOWA STOP CELLULITE skierowana jest do osób, które chciałyby zmniejszyć cellulit każdego typu. Synergiczne działanie trzech procedur zabiegowych pozwoli na rozbicie zwłóknień, przedrenowanie skóry z zastojów limfatycznych, a także poprawi mikrokrążenie.

Terapia obejmuje aż 25 zabiegów realizowanych według harmonogramu. W skład terapii wchodzi przełomowa technologia ICOONE – polega na precyzyjnym i dogłębnym oddziaływaniu na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania.

Kolejną technologią, nazywaną pogromcą cellulitu jest KARBOKSYTERAPIA, która polega na podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie i dotlenienie skóry. Karboksyterapia ma również działanie drenujące więc będzie idealnym uzupełnieniem zabiegu ICOONE.

CelluCare to wyjątkowo zbilansowany koktajl do mezoterapii igłowej przeznaczony do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu, w którego skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy. Są to trzy kluczowe składniki redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *