Jak wygląda pierwsza wizyta w SKINSET CLINIC?

in Bez kategorii
Gdzie jesteśmy? Jak się zapisać?

Nasza klinika mieści się w sercu Puszczy Kampinoskiej, w Izabelinie, pod Warszawą. Zapis na wizytę może odbyć się poprzez kontakt telefoniczny z naszą recepcją +48 537 167 339, drogą mailową – recepcja@skinset.pl, poprzez nasze social media (Instagram, Facebook) lub poprzez aplikację Booksy.

Jeżeli masz ochotę odwiedzić nas osobiście to serdecznie zapraszamy – nasza recepcja służy pomocą oraz na pewno poczęstuje pyszną kawą lub wodą ze świeżymi owocami. Pod kliniką wyznaczone są miejsca parkingowe więc nie musisz się martwić o znalezienia miejsca do zaparkowania auta.

 

Zapisując się na zabieg w naszej klinice, zawsze poprzedza go konsultacja przed zabiegowa, na której poznajemy Twój styl życia, stosowanie suplementy/leki, pielęgnację domową, a także stan zdrowia. Dzięki temu uzyskujemy wszelkie niezbędne informację, które pozwolą nam na osiągnięcie jak najlepszych efektów!

Do pierwszej wizyty nie trzeba się szczególnie przygotowywać – jeżeli były wykonywane zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej czy chirurgii lub przyjmujesz leki/suplementy to ich nazwa może być pomocna.

Po ustaleniu Twoich oczekiwań co do efektów kosmetolog przygotuje indywidualny plan działania, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Bezpośrednio po wykonanym zabiegu otrzymasz zalecenia pozabiegowe oraz upominek.

W wyniku przeprowadzonej  konsultacji otrzymasz Indywidualny plan zabiegów, który zawiera:

  • rozpoznanie stanu skóry
  • rekomendowaną serię zabiegów i ich częstotliwość
  • koszty terapii.

Autor tekstu:
Karolina Wesołowska – kosmetolog SKINSET CLINIC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *