Zabieg ICOONE (laser) – Izabelin

in Kosmetologia HI-TECH, Oferta

ICOONE® To opatentowana medyczna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację Roboderm®, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki temu skóra otrzymuje 21.600 bodźców mikrostymulacyjnych na minutę pracy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

ICOONE® zapewnia 3-stopniową stymulację:

 • Podciśnienie na rolkach wywołuje efekt drenażowy.
 • Zassanie do komory głowicy stymuluję skórę i system włókien MCDS.
 • Działanie pulsacyjne ICOONE® pobudza układ neurowegetatywny.

Dzięki takiemu mechanizmowi działania pobudzamy skórę na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej oraz dużo efektywniej oddziałujemy na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. Zapewnia to znakomite efekty zarówno w działaniu modelującym sylwetkę i ujędrniającym skórę, jak i w leczeniu problemów mięśniowych lub zastojów limfatycznych.

Innowacyjne funkcje ICOONE®:

 • Wszystkie głowice wyposażone są w mikrostymulatory, czyli rolki, które posiadają mikrootwory, dzięki którym praca głowic opiera się na Multistymulacji Mikropęcherzykowej M.M.A.S.
 • Aktywna stymulacja jest możliwa na obszarze skóry pomiędzy rolkami, przed i za nimi, co w efekcie potraja obszar, który poddany zostaje stymulacji.
 • Delikatna stymulacja poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach pozwala na ruchy we wszystkich kierunkach bez bólu i z zachowaniem pełnego szacunku dla skóry.
 • Głowica Robomicro® umożliwia precyzyjną pracę na delikatnej skórze oka, bezpośrednio na powiece przy linii rzęs. 

Badania kliniczne – potwierdzenie skuteczności

Wszystkie badania kliniczne, które zostały przeprowadzone na prestiżowych uczelniach we Włoszech i Francji, potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE®. W latach 2007/2008 pod kierownictwem prof. Beniamino Palmieri przeprowadzono badania, które wykazały pozytywne zmiany w obszarze stymulowanym urządzeniem ICOONE®, jak również potwierdziły niekwestionowane bezpieczeństwo zastosowania techniki Roboderm®.

Na podstawie tych badań możemy stwierdzić, że urządzenie ICOONE® jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem w zabiegach kosmetycznych, ale także doskonałym narzędziem w przypadku wielu problemów w funkcjonowaniu układu limfatycznego, krwionośnego czy mięśniowego.

ICOONE® może być włączony do rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych np. po liposukcji, przy obrzękach pooperacyjnych oraz w celu poprawy jakości i kondycji blizn. ICOONE® to bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Zabiegi ICOONE® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

ICOONE® jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
 • mających problem z luźną skórą
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • walczących z nadwagą i cellulitem
 • po liposukcji
 • przed i po zabiegach chirurgicznych
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł
 • cierpiących na zaparcia
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • mających bóle mięśni, bóle placów i karku

Programy na twarz działają liftingująco, drenująco, poprawiają owal twarzy, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę i poprawiają jej koloryt.

Zabiegi na twarz z wykorzystaniem ICOONE® pozwalają spowolnić proces starzenia skóry i zachować młodzieńczy wygląd na dłużej. Są również doskonałym uzupełnieniem innych terapii na twarz, jak chociażby mezoterapii igłowej i mikroigłowej, oczyszczania wodorowego czy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczonych jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego

Przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne, program na obrzęki likwidujący problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Znajdziemy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach, a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit.

Jak wygląda zabieg ICOONE w SKINSET CLINIC w Izabelinie?

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz). Łącznie mamy do dyspozycji 22 programy kosmetyczne.

Zabieg trwa od 30 do 60 minut. Rezultaty są zauważalne od razu po pierwszej sesji. Dla uzyskania trwałych efektów rekomendujemy wykonanie serii składającej się z 10-20 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.

ICOONE - Izabelin - cena

Zainteresowało Cię modelowanie sylwetki? SKINSET w Izabelinie oferuje atrakcyjne ceny tego zabiegu – sprawdź naszą ofertę i zapisz się za zabieg!