HAIR BOOSTER PREMIUM

in Autorskie Terapie Łączone, Oferta specjalna

Rozszerzona terapia Hair Booster Premium intensywnie wzmacnia, odżywia mieszki włosowe, stymulując je do porostu nowych włosów. Skierowana jest do osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów bądź z łysieniem na tle hormonalnych, androgenowym. Hair Booster Premium zawiera 21 zabiegów, wykonywanych w 6 spotkaniach co 3 tygodnie.

Terapia rozpoczyna się od darsonwalizacji, która polega na zastosowaniu prądów Darsonvala, w celu pobudzenia mikrokrążenia. Podczas zabiegu, na powierzchni skóry i włosów wytwarza się ozon, który ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, dzięki czemu zmniejsza się nadmierne przetłuszczanie włosów, a także działa przeciwłupieżowo. W następnej kolejności wykonywany jest peeling skóry głowy o właściwościach pielęgnacyjnych, oczyszczających. Terapia peptydowa Dr Cyj Hair Filler to mezoterapia igłowa przeciw łysieniu i wypadaniu włosów oraz doskonały sposób na ich zagęszczenie, wzmocnienie i rewitalizację. Wysoka skuteczność kuracji wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym oraz opatentowanej technologii Sustained Release Technology, czyli technologii powolnego uwalniania się składników aktywnych. Mezoterapia mikroigłowa wzmocni efekt pobudzenia mieszków do porostu nowych włosów.  Karboksyterapia ma szerokie spektrum działania – dotleni mieszki włosowe, pobudzi mikrokrążenie, poprawi absorbcję preparatów oraz hamuje nadmierne wypadanie włosów.

Efekty terapii widoczne są już po pierwszej sesji zabiegowej – włosy przestają nadmiernie wypadać, jednakże ze względu na cykl wzrostu włosa – odrost nowych włosów można zaobserwować nie wcześniej niż po 3 miesiącach trwania terapii. Kończąc terapię możemy ocenić, czy mieszki włosowe prawidłowo zareagowały na zabiegi stymulujące, jednakże efekty zabiegowe pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników – pełen efekt zabiegowy osiągany jest około 6 miesięcy po skończonej terapii.

  • 21 zabiegów – 6 spotkań
  • 6x Darsonwalizacja
  • 6x peeling skóry głowy
  • 3x mezoterapia mikroigłowa
  • 3x karboksyterapia Julie
  • 3x mezoterapia igłowa Dr Cyj Hair Filler

Cena terapii łączonej HAIR BOOSTER PREMIUM 2999 zł 4000 zł